Místo konání a doprava

Biograd na Moru

Oblíbené městečko, které v minulosti bývalo sídlem chorvatských králů, se rozkládá v Pašmanském průlivu, mezi zálivy Solin a Bošana. Biograd je město s neobyčejně bohatou minulostí, z někdejší nádhery královského města se dochovaly jen fragmenty zdiva a základy antických a středověkých staveb. Zajímavá je také návštěva zdejšího muzea, kde jsou vystaveny skleněné, bronzové a měděné předměty ze středověké benátské lodi, která ztroskotala v Pašmanském průlivu. Dnes je městečko živým a oblíbeným letoviskem se spoustou obchůdků, restaurací, barů a diskoték a příjemnou, stinnou promenádou. Je také ideálním výchozím bodem mnoha výletů, zejména do blízkých národních parků Krka a Kornati.

Doprava

Příjezdové informace - automobilová doprava

Při příjezdu od Záhřebu na dálnici minete všechny sjezdy na Zadar, sjezd na Sukošan a dálnici opustíte na sjezdu na Biograd. Po příjezdu do města sledujte šipky 'Trajekt - Kornati'. Vpravo od přístaviště trajektu je vjezd do jihozápadní části mariny Kornati, kde sídlí charterová společnost Adriatic Challenge, která dodává lodě na regatu.

Check-in lodí se bude odehrávat v této části mariny - Marina Kornati West. Prosím přijíždějte do této části mariny. Mapa zde.

Ubytování

Startovné zahrnuje ubytování na plachetnici pro 6-8 osob. Každý jiný typ ubytování si hradí účastník z vlastních prostředků (apartmán cca 15EUR/osoba/noc, hotel 35-50 EUR/osoba/noc). V případě zájmu o zprostředkování alternativního ubytování v Biogradu či na ostrovech Dugi otok a Ugljan, které závod navštíví, nás prosím kontaktujte, a to nejpozději do 31. 7. 2007.

V případě změny Vašeho požadavku na ubytování poté, co bude již závazně objednáno a potvrzeno, Vám budou účtovány veškeré náklady se změnou spojené.