Zpravodajství ze závodu

Aktuální zpravodajství ze závodu přenášené on-line přímo ze startovní lodě a mariny Kornati.


Neděle 7. září

09:34 - Bylo spuštěno online zpravodajství závodu Stavební regatta 2008. V Biogradu je slunečné ráno, teplota kolem 25 stupňů.

15:08 - Během nedělního dopoledne se všechny posádky se svými kapitány seznámily s loděmi. Právě teď probíhá v blízkosti Mariny Kornati trénink a připravuje se tréninková rozjíďka. Hlavní rozhodčí závodu Marek Pavlovský plánuje start na 16 hod. Fouká příjemný teplý vítr o síle do 5 m/s . Posádky si tak mohou vyzkoušet jachtařské manévry v příznivém počasí.

22:17 - V odpolednich hodinach se za mirneho tepleho vetru podarilo odjet dve treninkove rozjizdky. V sedmnacticlenne flotile se nejlepe darilo spolecnosti ZEPRIS pod vedenim kpt. Michala Pilmana. Darilo se se i Bytove vystavbe CZ a.s. a spolecnosti FINEP II s kpt. Michalem Hrubym.

22:26 - V hotelu Adriatic probiha slavnostni zahajeni zavodu. Zitra ceka zavodniky prvni ostry zavodni den. V pripade prizniveho pocasi se pojede jedna okruhova a jedna navigacni rozjizdka.Neděle 7. září   Pondělí 8. září   Úterý 9. září   Středa 10. září